Styczeń 7, 2017

Opinie

Leaders Academy to wspaniali ludzie i niesamowita atmosfera. To miejsce, gdzie każdy odnajduje w sobie potencjał, by być tym kimś...by być Liderem :D Gorąco polecam...i zapraszam na spotkania!
Agata Zębik
Project Manager
Nic dodać nic ująć. Profesjonalizm sam w sobie :)
Marta Smektała
UX Designer
Gdy przyszłam tu pierwszy raz mówiłam, że znalazłam to miejsce przez przypadek ;-) ale tu nie ma przypadku to najlepsze miejsce do którego mogłam trafić <3 świetni ludzie :-D rozwój :-) inspiracje :-) siła ;-) nauka :-D wiedza :-) motywacja ;-) aspiracje :-D Polecam ;-)
Helena Kobiela
hodowca
Leaders Acadmy to miejsce, w którym rozwijam się jako mówca i kształtuję swój charakter. Na każdym spotkaniu poznaję wyjątkowych ludzi i uczę się efektywnej komunikacji. LA to idealne miejsce dla każdego kto walczy z "demonami" sceny. :)
Weronika Adamiec
studentka
Gorąco polecam tych wszystkim, którzy chcieliby podnosić swoje umiejętności komunikacyjne i przywódcze oraz spędzać czas w gronie nieprzeciętnych osób.
Tomasz Szczodrowski
Product Manager
Świetny pomysł! Polecam wszystkim, którzy chcą się rozwinąć i poprawić swoje umiejętności w publicznych wystąpieniach. Ogromna dawka wiedzy nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce. Do tego przyjazna atmosfera i wspaniali, pomocni ludzie. Leaders Academy to miejsce, do którego chce się wracać!
Ewelina Fabjan
studentka
Jestem mega zadowolona,a dopiero początek:) super klimat,mega pozytywne miejsce,wspaniałe osoby :3 nie mogę się doczekać kolejnych spotkań <3
Valeriia Zubchenko
Instruktorka Pole Dance
Bardzo dobre miejsce do rozwoju osobistego. Obojętnie w którym miejscu jesteś, znajdziesz dla siebie możliwość nauki wśród innych ciekawych osób. Polecam, ja Łukasz.
Łukasz Bielawski
Przedsiębiorca